W Teksasie znaleziono sześć martwych krów. Wszystkie miały odcięte języki

Władze stanu Teksas badają przyczynę tajemniczych zgonów bydła w trzech hrabstwach. Sześć krów z różnych stad znaleziono z odciętymi językami. Dwie z nich pozbawiono również zewnętrznych narządów płciowych.

Biuro szeryfa hrabstwa Madison w Teksasie prowadzi dochodzenie w sprawie okaleczonej krowy. Jeden z farmerów znalazł na swoim ranczu martwą, sześcioletnią krowę rasy longhorn-cross z uciętym językiem.
 
Proste cięcie zostało wykonane precyzyjnie. Skóra wokół ust została usunięta po jednej stronie, a język odcięty bez rozlania krwi. 
Teksas. Martwe krowy z odciętymi językami
Pięć podobnych przypadków odnotowano w dwóch innych hrabstwach w stanie Teksas. Jak podała stacja Fox News, cztery dorosłe krowy i jeden cielak zostały zabite i okaleczone w regionach Brazos i Robertson.
 
Wszystkie zabite zwierzęta odnaleziono w tej samej pozycji: leżąc na boku, z nacięciem wzdłuż linii szczęki i usuniętym językiem. Dwóm krowom usunięto również odbyt i zewnętrzne narządy płciowe. Cięcia zostało wykonane z podobną precyzją, jak te wokół linii szczęki. 
 
Lokalne władze poinformowały, że w miejscu znalezienia martwego bydła nie było śladów walki, butów czy opon, a trawa wokół pozostała nienaruszona. Przyczyna śmierci zwierząt na razie pozostaje nieznana. 
 

Martwe bydło. Niewyjaśnione zbrodnie sprzed lat
Sprawa martwych krów z Teksasu przypomina inne zbrodnie sprzed lat, które siały strach wśród farmerów. W latach 70. w co najmniej 11 stanach znaleziono 200 martwych zwierząt gospodarskich z odciętymi językami i organami płciowymi.
 
Pojawiły się teorie, że sprawcami zabójstw są sataniści, którzy mieli używać organów zwierząt do składania ofiar. Inni przypisywali okaleczenia zwierząt UFO.  

Z kolei w 2019 roku lokalne władze prowadziły dochodzenie w sprawie co pięciu byków, które zostały znalezione z odciętymi językami we wschodnim Oregonie.

źródło: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-04-23/usa-w-teksasie-znaleziono-szesc-martwych-krow-wszystkie-mialy-odciete-jezyki/

Czyżby chirurdzy w pracy?

http://niniwa22.cba.pl/chirurdzy.htm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *