Kolejna zmarła nagle z UAM w Poznaniu [UPDATE]

w dniu 18 maja 2023 roku zmarła w wieku 52 lat

źródło: https://amu.edu.pl/wiadomosci/aktualnosci/nekrologi/zmarla-prof.-uam-dr-hab.-malgorzata-materniak-pawlowska

więcej o sprawie w filmie “Zmarli nagle”:

Komentarz:

Autor bloga przypomina, że w trakcie tzw. pandemii krążyły pozytywne mutacje korony, które leczyły ludzi m.in. z raka krwi, który zgodnie ze stanem aktualnej wiedzy medycznej jest nieuleczalny:

Pomysł, że jeden z najniebezpieczniejszych wirusów na świecie może uratować życie niektórym ludziom, wydaje się szalony. Na taką możliwość wskazują jednak najnowsze wyniki badań lekarzy w Kornwalii; dowodzą, że u chorych na raka krwi po przejściu COVID-19 nie stwierdzono komórek nowotworowych. „Uważamy, że koronawirus wywołał przeciwnowotworową odpowiedź immunologiczną” – ocenia dr Sarah Challoner.

https://www.tvp.info/53287406/remisja-nowotworu-po-przejsciu-covid-19-zaskakujace-wyniki-badan-lekarzy-i-naukowcow-koronawirus

W ocenie autora lockdowny były między innymi po to, by ograniczyć rozprzestrzenianie się pozytywnych mutacji korony w populacji, a akcja szczepień po to, by odwrócić spowodowany pozytywnymi mutacjami ilościowy stosunek krążących szczepów i pozytywnych zmian, które powstały za ich udziałem.

Autor bloga zna przypadki uleczenia z astmy po przechorowaniu pozytywnej mutacji korony oraz sam przechorował szczep, który podleczył jego nadwątlone w 2020 roku zdrowie.

Pozdrawiam wszystkich myślących nieszablonowo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *