Znalezisko o pobiciu grupy Polaków przez Ukraińców znika z głównej wykop.pl z powodu rzekomonej manipulacji

Manipuluje nie tylko Komenda Główna Policji, ale też rzekomo portale tworzone przez społeczność.

https://wykop.pl/wpis/72527137/czemu-znalezisko-o-pobiciu-grupy-polakow-przez-ukr

Czemu znalezisko o pobiciu grupy Polaków przez Ukraińców w której jestem pokrzywdzony, zostało zdjęte z głównej jako manipulacja?
Jedyną manipulacją jaką widzę jest oświadczenie policji, tak to prawda zostało spisanych 13 osób ale włącznie z nami w roli ofiar.
Agresorów było około 10, policja wylegitymowała 4 albo 5. Druga manipulcja że niczego nie zgłosiliśmy ja oraz 2 kolegów powiedzieliśmy że chcemy zgłosić oficjalne zeznania, powiedzieli żebyśmy im dali dokumenty i się do nas odezwą jutro. Mój kolega do szpitala pojechał swoim prywatnym samochodem, do szpitala bliżej jego zamieszkania. Niestety nie jest biegły w bójkach ulicznych i nie wiedział że jak nie wejdzie do karetki która przyjechała na akcje to żadne kwity nie wlecą. Gruzin który jest na pierwszym nagraniu, na drugim kopie chłopaka w białej koszulce w głowę. On nie uciekł z miejsca zdarzenia, a i tak nie został zatrzymany To że na miejscu zdarzenia w czasie przyjazdu policji nie ma części sprawców bo się ulotnili, oznacza że w ogóle ich nie było?
Jak ktoś dokona na was rozboju, zadzwonicie na policje, i sprawca nie będzie z wami na nią czekał, oznacza że pobiliście się i okradliście się sami? Chłopak który na pierwszym filmiku trzyma flagę Ukrainy się ulotnił, tak jak chłopak w białej bluzie stone island i z czapką bucket na głowię, który na pierwszym filmiku macha do kamery, a na drugim uderza mojego kolegę po czym on gubi okulary i filmik się urywa.
Spoko, wierzcie sobie w oświadczenia policji której komendant wysadził granatnikiem budynek, wtedy też śmieszne rzeczy pisali w oświadczeniu, że myślał że to głośnik i chciał sobie muzyki posłuchać. Co więc jest waszym zdaniem manipulacją, fake news.
Dałem koledze flagę ukrainy, kazałem zmuszać go do wypowiedzenia Slava Ukrainie, żeby nagrać filmik a potem się pobiliśmy nawzajem. Może ja jestem Rosyjskim szpiegiem? Albo ci 20-paro letni Gruzini? To że sprawcy nie zostali złapani na miejscu po pobiciu, oznacza że ich tam nie bylo? A i nie wiem czemu wy mnie powiązujecie z konfederacją, nigdy na nich nie głosowałem i raczej nie planuje #ukraina #warszawa #neuropa #4konserwy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *