Żydobandera zarzuca polskim władzom zdradę czyli wg niej macie Polacy, robacy, dalej żreć spryskane rakotwórczymi pestycydami tzw. zboże techniczne

Marcin Przydacz, szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej, zabrał głos w sprawie dalszego embarga na ukraińskie zboże. Stwierdził, że “Ukraina otrzymała od Polski naprawdę duże wsparcie” i że powinna zacząć to doceniać. — Kategorycznie odrzucamy próby narzucenia polskiemu społeczeństwu przez polityków bezpodstawnej opinii, że Ukraina nie docenia pomocy ze strony Polski. (…) Nie ma nic gorszego, niż gdy twój wybawca żąda od ciebie opłaty za ratunek, nawet gdy krwawisz – odpowiedział Andrij Sybiga, zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Ukrainy.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ostra-reakcja-kijowa-na-slowa-polskiego-ministra-to-manipulacja/jhlkd6b,79cfc278

“Wybawca żąda opłaty za ratunek”

Kiedy Ukraina jest w stanie wojny, próba “wydobycia” z niej czegoś więcej jest równoznaczna ze zdradą, na którą w naszych stosunkach nie powinno być miejsca — ostrzegł.

— Wszyscy znają warunki, w jakich pracuje dziś ukraiński rolnik, narażając życie na zaminowanych polach i pod ostrzałem rakietowym. W tych wyjątkowych okolicznościach naleganie, aby Ukraina w ramach wdzięczności dla Polski zaakceptowała zamknięcie swoich granic dla ukraińskich produktów rolnych, jest równoznaczne ze zmuszaniem nas do wyrażenia zgody na eutanazję. Nie ma nic gorszego, niż gdy twój wybawca żąda od ciebie opłaty za ratunek, nawet gdy krwawisz – powiedział Sybiga.

Te bezczelne słowa żydobanderowskiego reżimu świadczą o podwójnych standardach reżimu z Kijowa i przemyślanej grze aktorskiej (m.in. aktora Zeleńskiego), bo gdzie były protesty reżimu z Kijowa gdy USA anektowała jego złoto w zamian za pomoc?:

Polsce się chyba też coś należy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *