11 Izraelczyków zostało skazanych za zbiorowy gwałt na 16-latce [UPDATE]

Rabbi Shmuel Eliyahu is the Rabbi of the town of Safed preaches rape in war time

Koszmar rozegrał się w wakacyjnym kurorcie na południu Izraela. Grupa kilkudziesięciu mężczyzn czekała w kolejce przed pokojem hotelowym, aby zgwałcić 16-latkę. Sąd skazał tylko 11 z nich.

– Sodoma i Gomora – podsumował sędzia sądu w Beer Szewie, uzasadniając wyrok. Jak zaznaczył, “gdyby z całej grupy oskarżonych chociaż jeden człowiek okazał się sprawiedliwy, nie doszłoby do tego horroru”. W środę 11 osób zostało uznanych za winnych w sprawie zbiorowego gwałtu na 16-latce, do którego doszło w sierpniu 2020 roku w wakacyjnym kurorcie w Ejlacie.

31-letni prowodyr Issy Raphaelov, 30-letni Eliezer Meirav oraz dwaj 17-latkowie zostali skazani za gwałt i napaść na tle seksualnym. Siedmiu pozostałych mężczyzn, w tym nieletni – za pomocnictwo w gwałcie zbiorowym i nieudzielenie pomocy ofierze. Jak jednak podkreślił sędzia, fakt, że nie wykorzystali oni nastolatki, a stali i się przyglądali, wcale nie umniejsza ich winy.

W sierpniu 2020 roku 16-letnia dziewczyna przebywała na terenie kurortu w Ejlacie wraz z przyjaciółką i grupą jej znajomych. Na basenie podszedł do niej Raphaelov, ale nastolatka odrzuciła jego zaloty. Później, kiedy dziewczyna zaczęła źle się czuć po wypiciu zbyt dużej ilości alkoholu, oskarżony znów się pojawił – okłamał jej znajomych, mówiąc, że jest medykiem i aby zaprowadzili ją do pokoju 216. Tam rozebrał i dwukrotnie zgwałcił 16-latkę. Po nim nieprzytomną wykorzystał drugi pokrzywdzony.

Wszystko działo się przy otwartych drzwiach pokoju. Przechodzący obok mężczyźni, w tym m.in. dwaj bliźniacy, zaczęli za namową Raphaelova dołączać. Jedni stali i patrzyli, inni na zmianę gwałcili 16-latkę. Na nagraniu z kamery widać było, jak w kolejce czeka około 30 mężczyzn. Nie wszystkich udało się jednak zidentyfikować.

https://wiadomosci.wp.pl/zbiorowy-gwalt-na-16-latce-11-izraelczykow-skazanych-6946673921100640a

Wśród gwałcicieli ok. 36% to psychopaci (badania S.Porter) i mając na uwadze statystykę, z której wynika że zdiagnozowanych kobiet obciążonych tą anomalią jest ok. 4 razy mniej niż mężczyzn (statystyczna ilość kobiet i mężczyzn obciążonych psychopatią właściwą jest taka sama), gwałt to czasami jedyny sposób na przekazanie swoich psychopatycznych genów przez anomalnych osobników męskich.

Są tacy którzy twierdzą, że w Izraelu nieco powyżej 40% populacji jest obciążone tą anomalią dziedziczną:

Psychopata ma niewiele poczucia winy. On może popełnić najbardziej odrażające czyny, ale patrzy na nie bez wyrzutów sumienia. Psychopata ma spaczoną zdolność do miłości. Jego związki uczuciowe, jeżeli takie istnieją, są mizerne, płynne i zmierzają do zaspokojenia jego własnych pragnień. Te ostatnie dwie cechy, brak poczucia winy i brak miłości, w sposób oczywisty określają psychopatę jako różnego od innych ludzi. (Mc Cord and Mc Cord 1956 — tłumaczenie autora).

Ponerologia polityczna – A. Łobaczewski

Mózg psychopaty jest inaczej zbudowany niż ludzki i reaguje na bodżce z zewnątrz w odmienny niż ludzki sposób:

Bagatelizujący negatywną rolę psychopatów w społeczeństwie profesor psychiatrii z mózgiem psychopaty (cały czas na lekach tłumiących jego obciążenie):

Różnice w mózgach – goja (człowieka) i kogoś stawiające się ponad ludzką rasą – spisane w Protokołach Mędrców Syjonu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *