PiS wydawał wizy islamskim terrorystom szkolonym przez Izrael

https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/polityka/poslowie-opozycji-weszli-do-msz-osoby-podejrzane-o-terroryzm-dostaly-wizy

Inny poseł KO Jan Grabiec dodał: – Jak informują służby państw NATO, kilkaset osób odnotowanych na liście osób podejrzanych o terroryzm dostało polskie wizy, wjechało na teren Polski, porusza się po Unii Europejskiej, dzięki polskim wizom z orzełkiem wydawanym przez polskie ministerstwo. To jest ogromny skandal.

W ocenie Kierwińskiego “PiS handlował polskim bezpieczeństwem“. – Te słynne 5 tysięcy dolarów za polską wizę to symbol tego, za ile za rządów PiS jest sprzedawane polskie bezpieczeństwo – argumentował. Politycy opozycji podkreślili, że “politycy PiS-u starają się jak najbardziej rozmydlić tę aferę i kłamią na temat faktów“.

Firmą ściśle związaną z aferą, jest Blackstone, a jej właścicielem jest Stephen Schwarzman, który zainwestował w Izraelu w fundusz akcji aż 4,5 mld dolarów:

https://www.timesofisrael.com/us-giant-blackstone-sets-up-israel-office-to-fund-fast-growth-tech-firms/

Office will be run by Yifat Oron, who will be writing ‘big checks’ to select Israeli firms from the US company’s new $4.5 billion growth equity private fund

Izrael w którym inwestuje Schwarzman zbroi i szkoli ISIS, których używa do destabilizowania nie tylko Bliskiego Wschodu oraz realizowania swojego planu „wielkiego Izraela”:

Państwo islamskie powstało dla potrzeb USA i Izraela

Najważniejsza kwestia to to, czym jest owa organizacja ISIS

Armia najemników, która rośnie w siłę jak orwellowski czarny charakter, stworzona i od początku wspierana przez izraelskie siły zachodnie i ich pełnomocników. Od momentu powstania, ISIS i sojusznicy służyli jako mięso armatnie w wojnach prowadzonych przez syjonistyczne imperium amerykańskie w Libii i Syrii, będące kontynuacją rozpoczętego wydarzeniami z 11 września 2001 syjonistycznego planu obalenia siedmiu bliskowschodnich oraz północnoafrykańskich krajów w ciągu pięciu lat. To militarne przedsięwzięcie trwa dłużej niż oczekiwano, lecz postępuje naprzód zgodnie z planem. – Brandon Martinez z portalu NonAlignedMedia.com

Jeżeli powyższy opis wydaje Ci się niezrozumiały, a być może nawet nierealny, lub szalony, to w takim razie poniższy materiał będzie dla Ciebie.

Tak, ISIS to armia najemników stworzona do siania chaosu i terroru dokładnie w miejscu, który jest dla innych najbardziej pożądany czyli Izrael i USA (choć z czasem doszło do tego gremium innych państw ale z innymi priorytetami jak Arabia Saudyjska, Turcja a nawet co po niektóre państwa europejskie). I tak, to praktycznie owy sort dzihadystyczny wykreowany po 11 września (patrz 9/11 World Trade Center) jako nurt najgorszy z najgorszych; terrorystyczny fundamentalizm islamski, którego początki sięgają Afganistanu… (patrz Al Kaida powstała dzięki CIA)

A o co chodzi z wspomnianym planem obalenia 7 krajów przez USA?
Ano to, że 2 marca 2007 gen. Wesley Clark w programie „Democracy Now” prowadzonym przez Amy Goodman wypowiedział moim zdaniem znamienne słowa ujawniające prawdziwe hegemoniczne oblicze USA:
Około 10 dni po 11 września, udałem się do Pentagonu, widziałem tam sekretarza Rumsfelda, oraz jego zastępcę. Zszedłem na dół aby przywitać się z ludźmi ze sztabu, moimi podwładnymi. Jeden z generałów zaprosił mnie i powiedział: „Proszę Pana, musimy chwilę porozmawiać”, ja mu na to: „Czy nie jest Pan teraz zajęty”? Odpowiedział: Nie, podjęliśmy decyzję, zaczynamy wojnę z Irakiem” Miała ona wejść w życie około 20 września. Zapytałem go: „Wojna z Irakiem? Dlaczego?” Odpowiedział: „Nie wiem, wydaje mi się że tylko to można zrobić. Powiedziałem mu: „Czy znaleziono jakieś informacje łączące Saddama z Al-Kaidą?” On na to: „Nie, w tej sprawie nie ma nic nowego, po prostu podjęto decyzję o wojnie. Myślę, że nie wiemy jak poradzić sobie z terrorystami, ale mamy dobre zaplecze wojskowe i możemy obalać rządy. Gdybyśmy w tej sytuacji dysponowali młotkiem, to to rozwiązanie jest jak gwóźdź.” Wróciłem tam kilka tygodni później i już wtedy trwały naloty na Afganistan. Zapytałem generała: „Czy nadal chcemy wojny z Irakiem?” Odpowiedział: „Jest dużo gorzej”. Wziął do ręki dokument, po czym stwierdził: „Właśnie otrzymałem to z biura Sekretarza Obrony. Ten dokument opisuje w jaki sposób obalimy siedem krajów w ciągu pięciu lat. Zaczniemy od Iraku, a kolejne będą Syria, Liban, Libia, Somalia, Sudan, na Iranie kończąc.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *