Wg “agenta Tomka” CBA wydawało publiczne pieniądze na finansowanie wizyt swoich agentów w burdelu w Wiedniu

– Przy nieudanych akcjach zostały wyrzucone w błoto. Fundusz operacyjny, z którego korzystało CBA również był wykorzystany w sposób przestępczy – podkreślił Kaczmarek, cytowany na stronie TVN24.

Kaczmarek podał przykład wyjazdu do Wiednia. “Na polecenie Kamińskiego i Wąsika, pojechałem do Wiednia samochodem służbowym wraz z dwoma dyrektorami zarządu operacyjno-śledczego, panem Grzegorzem P. i Krzysztofem B., którzy również są skazani w aferze gruntowej. Cel wizyty był pozorny, abyśmy odnaleźli fabrykę produkującą maszyny do gier losowych. To był tylko pretekst do tego, aby ci panowie zostali wynagrodzeni za swoje wierne działanie w postaci spędzania dwóch dni w domu publicznym w Wiedniu” – powiedział b. agent CBA.

Zwrócił uwagę, że “pobyt w Wiedniu płacony był z pieniędzy polskich podatników“. “Wyjazd ten nie był ukierunkowany na zwalczanie przestępczości” – dodał, cytowany przez TVN24.

https://polityka.se.pl/wiadomosci/cba-placilo-agentom-za-pobyt-w-domu-publicznym-giertych-zawiadomi-prokurature-aa-Wdrb-NkmX-jrTo.html

Obrazu zepsucia polskich służb dopełnia “afera gruntowa” i morderstwo Leppera, bo “agent Tomasz” raczej wie co mówi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *