Iran uderzył tylko w ograniczony sposób na obiekty wojskowe w Izraelu

Dokładnie ta sama narracja jak w przypadku odpowiedzi Iranu na zabójstwo gen. Soleimaniego

“Our armed forces did not target any economic or population centers, even in the attack on the military base…. the necessary precision was taken into account for dealing with and responding to the Zionist regime,” he added.

The foreign minister said that Iran has told regional countries, where the United States has military bases, that the sole purpose of the “legitimate” operation was to “punish” the Israeli regime for its aggression against Iran’s diplomatic premises.

The Islamic Republic, he said, is not seeking to target American bases or military personnel in the region.

https://en.irna.ir/news/85444458/Iran-only-targeted-Israeli-military-sites-in-limited-strike

Ciekawe czy w tym przypadku reżim z USA dotrzyma uzgodnień telefonicznych z Iranem – Trumpa już nie ma na fotelu prezydenta, a za pedodziaduniem Bidenem stoi zespół osobników psychopatycznych:

W każdym kraju świata osobnicy psychopatyczni i część innych dewiantów tworzą ponerogennie aktywną siatkę porozumień, po części wyobcowaną z więzi społecznej normalnych ludzi. Wydaje się także, że pewna inspiracyjna rola psychopatii właściwej w tej siatce jest zjawiskiem powszechnym. W poczuciu swojej odmienności zdobywają oni specyficzne doświadczenie życiowe i odkrywają swoje odmienne sposoby działania i walki o byt. Ich świat pozostaje zawsze podzielony na „my i oni”, na ich światek o swoistych prawach i obyczajach i tamten świat im obcy, który ma swoje przemądrzałe idee i obyczaje, wedle których oni bywają moralnie potępiani.
Ich poczucie honoru, szczególnie tych inspiratorów, nakazuje im oszukiwać i wyszydzać tamten świat ludzki, obiecać, zapewnić, podpisać, a niczego nie dotrzymać, jest postępowaniem właściwym. Przecież „tamci” są komicznie naiwni. Uczą się także i tego, jak ich osobowości mogą wpływać traumatyzująco na ludzi normalnych i wyzyskiwania tego jako środka terroru użytecznego dla osiągania swoich celów. Ten podział na dwa światy jest trwały i nie znika nawet wtedy, kiedy udało się im zrealizować ich marzenie młodości i zdobyć władzę nad „masami” ludzi normalnych. Jest to tragiczny dowód biologicznego uwarunkowania tego dziwnego podziału.

Ponerologia polityczna – A.Łobaczewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *