Węgry ostrzegają przed wojną światową! “Nie chcemy uczestniczyć we wspólnych operacjach NATO”

Wygląda na to, że Węgry chcą być zaatakowane prowokacją NATO. Czy to się uda? Ze względu na niewielkie obciążenie psychopatami we władzach i służbach tego kraju oraz prowadzoną przez nich politykę, prowokacje NATO na terenie Węgier które miałyby wciągnąć Węgry w konflikt wojskowy z Rosją mają raczej nikłe szanse powodzenia.

Jeśli w tę wojnę zaangażowany będzie co najmniej jeszcze jeden kraj europejski, stworzy to zagrożenie wojną światową, ponieważ z pewnością będzie to kraj NATO – powiedział szef węgierskiego MSZ, cytowany przez amerykański “Newsweek”. Później dodał, że jego kraj nie chce uczestniczyć we wspólnej misji NATO dotyczącej wsparcia militarnego Ukrainy.

Węgry ostrzegają przed trzecią wojną światową

Jak pisze amerykański Newsweek, Węgry ostrzegają przed eskalacją dotyczącą wojny na Ukrainie. Zdaniem węgierskiej dyplomacji, jeśli któreś z państw NATO bezpośrednio zaangażuje się w walkę Ukrainy z Rosją, dojdzie do wybuchu trzeciej wojny światowej.

– Jeśli w tę wojnę zaangażowany będzie co najmniej jeszcze jeden kraj europejski, stworzy to zagrożenie wojną światową, ponieważ z pewnością będzie to kraj NATO. A jeśli kraj NATO wkroczy w bezpośredni kontakt z Rosją, nowa wojna światowa będzie nieuniknioną konsekwencją – mówił szef węgierskiego ministerstwa spraw zagranicznych Peter Szijjártó.

Jak podkreśla Newsweek, węgierski szef dyplomacji komentował słowa Jensa Stoltenberga, sekretarza generalnego NATO, który zaproponował utworzenie funduszu wsparcia dla Ukrainy. Jak podawał Bloomberg, kwota pomocy miałaby wynieść 100 mld dolarów w ciągu pięciu lat. Miałaby być to forma zabezpieczenia sojuszu w razie, gdyby Donald Trump wygrał wybory w USA i zdecydował się na cięcie wsparcia dla Ukrainy.

Szef węgierskiego MSZ: nie chcemy uczestniczyć we wspólnych operacjach NATO

– My, Węgrzy, nie chcemy uczestniczyć we wspólnych operacjach NATO mających na celu transport broni i szkolenie ukraińskich żołnierzy – mówił Szijjártó.

Szef węgierskiego MSZ zapowiedział również, że w trakcie najbliższych tygodni będzie negocjował prawo Węgier do “trzymania się z dala od tego szaleństwa” Dyplomata nie chce, aby Węgry uczestniczyły w procesie zebrania 100 mld dolarów wsparcia oraz “wypompowania ich z Europy”.

https://portalobronny.se.pl/geopolityka/wegry-ostrzegaja-przed-wojna-swiatowa-z-pewnoscia-bedzie-to-kraj-nato-aa-FGQD-QYnb-htr2.html

Von der Leyen już zaciera ręcę!

Militarna eskalacja III wojny światowej będzie nuklearna:

By mieć pewność, że czas eskalacji jest bliski i jakiś decydent posiadający wiedzę o planach globalnej mafii, siedzi głęboko w bazie pod ziemią lub pod dnem oceanu, wystarczy teraz obserwować jego obecność w życiu społecznym, ale nie w mediach, bo w mediach wizerunek może być wygenerowany przez AI, tylko on live.

  1. Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature.
  2. Guide reproduction wisely – improving fitness and diversity.
  3. Unite humanity with a living new language.
  4. Rule passion – faith – tradition – and all things with tempered reason.
  5. Protect people and nations with fair laws and just courts.
  6. Let all nations rule internally resolving external disputes in a world court.
  7. Avoid petty laws and useless officials.
  8. Balance personal rights with social duties.
  9. Prize truth – beauty – love – seeking harmony with the infinite.
  10. Be not a cancer on the Earth – Leave room for nature – Leave room for nature.
https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *