Senator USA publikuje list w sprawie AFERY PFIZERA

Senator Florydy Marco Rubio publikuje wiele niewygodnych pytań w sprawie celowych mutacji wirusa i opracowanie na nie szczepionek które mają być dojną krową przez wiele lat dla Pfizera jak w nagraniu w ukrytej kamerze powiedział jeden z dyrektorów Pfizera.

https://wykop.pl/link/6999291/senator-usa-publikuje-list-w-sprawie-afery-pfizera-tlumaczenie-w-komentarzu/komentarz/114620733/tlumaczenie-listu-wyslanego-przez-senatora-do-pfizera-w-sprawie-afery-pfizera-dajcie-plusa-bo-tu-jest-duze-lobby-karteli-farmaceutycznych-ktorzy-szybk

Tłumaczenie listu wysłanego przez senatora do Pfizera w sprawie Afery Pfizera :
(dajcie plusa bo tu jest duże lobby karteli farmaceutycznych którzy szybko zakopują wszelkie znaleziska im nieprzychylne lub mówiące o nieprawidłowym działaniu szczepionek)

Rubio wysyła list do dyrektora generalnego firmy Pfizer w sprawie rzekomych badań nad zwiększeniem funkcjonalności
26 stycznia 2023 r

Raport śledczy sugeruje, że firma Pfizer może prowadzić badania nad zwiększeniem funkcji, które nazywa badaniami „ukierunkowanej ewolucji” w celu mutacji wirusa SARS-CoV-2 w celu stworzenia dodatkowych, silniejszych wariantów i szczepionek do zwalczania przyszłych wariantów. Ten rodzaj badań, podobnie jak badania typu gain-of-function, od dawna budzi kontrowersje i podejrzewa się, że jest przyczyną pandemii COVID-19.

Amerykański senator Marco Rubio (R-FL) wysłał list do Alberta Bourli, prezesa i dyrektora generalnego firmy Pfizer, po opublikowaniu filmu, na którym dyrektor ds. zysk firmy.

„Niezależnie od tego, czy jest to wynik badań nad funkcjami, czy wybrane mutacje strukturalne poprzez ukierunkowaną ewolucję, jak twierdził pan Walker, wszelkie wysiłki zmierzające do uczynienia wirusa bardziej przenoszonym i bardziej śmiercionośnym są nieostrożne i niebezpieczne. Ponadto Pan Walker stwierdził, że firma Pfizer jest skłonna zaangażować się w te niebezpieczne badania, ponieważ COVID i jego warianty są dla firmy „dojną krową”, a organy regulacyjne będą łagodzić ich wysiłki, ponieważ znaczny odsetek urzędników państwowych chce pracować dla firmy Pfizer oraz inne firmy biofarmaceutyczne i nie chcą narażać na szwank swoich perspektyw zawodowych”. — Senator Rubio

Chcesz więcej informacji? Pełna treść listu znajduje się poniżej.

Drogi doktorze Bourla

Piszę w odpowiedzi na niepokojące doniesienia o zamiarze firmy Pfizer zmutowania wirusa SARS-CoV-2 (COVID) poprzez wzmocnienie funkcji lub „ukierunkowaną ewolucję”, jak wyszczególnił dyrektor ds. badań i rozwoju firmy Pfizer, Jordana Walkera. Jak wielokrotnie udowodniono, próby mutacji wirusa, szczególnie tak silnego jak COVID, są niebezpieczne. Jeśli twierdzenia wyszczególnione w filmie są prawdziwe, firma Pfizer przedłożyła chęć zysku nad troskę o zdrowie kraju i świata i musi ponosić odpowiedzialność.

W filmie opublikowanym przez Project Veritas 25 stycznia 2023 r. Walker przedstawił plany firmy Pfizer dotyczące opracowania nowych szczepionek na przyszłe warianty COVID poprzez mutację wirusa poprzez ukierunkowaną ewolucję, proces wykorzystujący inżynierię białek w celu narzucenia selekcji naturalnej żywym organizmom. organizmu lub innych materiałów biologicznych, w tym wirusów. Chociaż twierdził, że badania są obecnie „eksploracyjne”, szczegółowo opisał przebieg badań, na przykład w jaki sposób naukowcy wstrzykują zmutowane wirusy małpom i zbierają seryjne próbki od innych zakażonych małp.

Niezależnie od tego, czy chodzi o badania nad funkcjami, czy o wybrane mutacje strukturalne poprzez ukierunkowaną ewolucję, jak twierdził pan Walker, wszelkie wysiłki mające na celu uczynienie wirusa bardziej przenoszonym i bardziej śmiercionośnym są nieostrożne i niebezpieczne. Ponadto Pan Walker stwierdził, że firma Pfizer jest skłonna zaangażować się w te niebezpieczne badania, ponieważ COVID i jego warianty są dla firmy „dojną krową”, a organy regulacyjne będą łagodzić ich wysiłki, ponieważ znaczny odsetek urzędników państwowych chce pracować dla firmy Pfizer oraz inne firmy biofarmaceutyczne i nie chcą narażać na szwank swoich perspektyw zawodowych.

Jako firma, która twierdzi, że „codziennie wprowadza innowacje, aby uczynić świat zdrowszym miejscem”, te twierdzenia twojego kierownictwa odpowiedzialnego za badania i rozwój są alarmujące. Ponieważ Amerykanie zasługują na to, aby wiedzieć, proszę o podanie następujących informacji:

1. Jakie działania firma Pfizer obecnie lub planuje podjąć w celu mutacji wirusa SARS-CoV-2?

2. Czy firma Pfizer zamierza kontynuować mutację wirusa SARS-CoV-2 poprzez badania nad uzyskaniem funkcji lub ukierunkowaną ewolucję w celu stworzenia nowych szczepionek, zanim wariant pojawi się w większej populacji?

3. Czy firma Pfizer rozmawiała z urzędnikami federalnymi zaangażowanymi w ich plany dotyczące nadzorowania tych badań? Proszę podać nazwiska i agencje tych osób.

4. Jakie kroki podjęła firma Pfizer, aby zmutowany wirus nie wydostał się z laboratorium i nie zaraził większej populacji?

5. Czy firma Pfizer nawiązała współpracę z innymi firmami biofarmaceutycznymi w ramach tych badań? Proszę wymienić podmioty, z którymi się Państwo kontaktowali.

6. Czy zobowiążesz się do wstrzymania wszelkich przyszłych badań, które mutują szczepionkę SARS-CoV-2, ponieważ istotne dowody wskazują, że podobne niebezpieczne badania w Wuhan Institute of Virology najprawdopodobniej doprowadziły do ​​​​początkowego pojawienia się i globalnego rozprzestrzenienia wirusa?

Jako lider globalnego zdrowia publicznego i rozwoju szczepionki przeciwko COVID, z dolarami amerykańskich podatników, bardzo ważne jest, aby firma Pfizer była odpowiedzialna za swoje działania i zapewniała społeczeństwu przejrzystość co do istoty i celu swoich badań.

Dziękujemy za zwrócenie uwagi na tę sprawę. Czekam na Twoją szybką odpowiedź.

https://wykop.pl/link/6999291/senator-usa-publikuje-list-w-sprawie-afery-pfizera-tlumaczenie-w-komentarzu/komentarz/114621303/jordon-trishton-walker-dyrektor-ds-badan-i-rozwoju-operacji-strategicznych-mrna-science-planner-w-firmie-pfizer-z-ktorym-rozmawial-dziennikarz-wyglosi

Jordon Trishton Walker, dyrektor ds. badań i rozwoju, operacji strategicznych - mRNA Science Planner w firmie Pfizer, z którym rozmawiał dziennikarz, wygłosił kilka wybuchowych stwierdzeń.

Pfizer przeprowadza eksperymenty na wirusach, aby wygenerować same warianty szczepionek, które produkuje i wprowadza na rynek.

"Jedną z rzeczy, które badamy, jest to: dlaczego nie zmutujemy go [COVID] sami, abyśmy mogli stworzyć... wyprzedzająco nowe szczepionki, prawda? Więc musimy to zrobić. Jeśli jednak to zrobimy, istnieje ryzyko, że jak można sobie wyobrazić, nikt nie chce mieć firmy farmaceutycznej, która mutuje pieprzone wirusy."

To są słowa egzekutora, które można zobaczyć w filmie zamieszczonym jeszcze na YouTube

Walker: "Nie mów nikomu. Obiecaj, że nikomu nie powiesz. Sposób, w jaki to [eksperyment] by działało, to umieszczenie wirusa w małpach i skłonienie ich do ciągłego zarażania się nawzajem, a my zbieramy od nich próbki zbiorcze."

Walker: "Z tego co słyszałem, oni [naukowcy Pfizera] optymalizują go [proces mutacji COVID], ale idą powoli, ponieważ wszyscy są bardzo ostrożni - oczywiście nie chcą go zbytnio przyspieszać. Myślę, że próbują też robić to jako rzecz odkrywczą, bo oczywiście nie chcesz reklamować, że odkrywasz przyszłe mutacje."

Walker mówi, że Direct Evolution różni się od Gain of Function, definiowanego jako "mutacja, która nadaje białku nową lub zwiększoną aktywność". Innymi słowy, oznacza to, że wirus taki jak COVID może stać się potężniejszy w zależności od mutacji lub eksperymentu naukowego przeprowadzonego na nim.

Dyrektor wykonawczy Pfizera powiedział reporterowi Veritas o planie jego firmy dotyczącym szczepionek COVID, przyznając jednocześnie, że ludziom nie spodobałaby się ta informacja, gdyby została upubliczniona.

Walker nakreślił paralelę między obecnym planem Pfizera a tym, co mogło się wydarzyć w Wuhan Institute of Virology w Chinach.

'Musisz być bardzo kontrolowany, aby upewnić się, że zmutowany [COVID] wirus nie stworzy czegoś, co rozprzestrzenia się wszędzie. Właściwie to podejrzewam, że wirus faktycznie narodził się w Wuhan. To nie ma sensu, że ten wirus pojawił się znikąd. To bzdura - powiedział.

'Nie powinno się prowadzić badań nad wzmocnieniem funkcji za pomocą wirusów. Nie robi się tego regularnie. Możemy dokonać mutacji tych wybranych struktur, aby zwiększyć ich moc. Prowadzone są nad tym badania. Nie wiem, jak to będzie działać. Lepiej, żeby nie było więcej epidemii, Chryste - powiedział.

Walker powiedział również reporterowi Veritas, że COVID odegrał zasadniczą rolę w niedawnym sukcesie komercyjnym P.fizer:

Walker: Częścią tego, co oni [naukowcy Pfizera] chcą zrobić jest, do pewnego stopnia, próba zrozumienia, wiesz, jak to się dzieje, że pojawiają się te wszystkie nowe szczepy i warianty. Czyli jakby próbować je wyłapać zanim się pojawią i opracować profilaktyczną szczepionkę na nowe warianty. Dlatego robią to w kontrolowany sposób w laboratorium, mówiąc, że to nowy epitop, a więc jeśli wyjdzie później, to mamy już działającą szczepionkę.

Dziennikarz Veritas: O mój Boże. Jest idealny. Czy nie jest to najlepszy model biznesowy? Kontrolowanie natury, zanim sama natura się wydarzy? Prawda?

Walker: Tak, jeśli to działa.

Dziennikarz Veritas: Co masz na myśli mówiąc "jeśli się uda"?

Walker:Bo czasem pojawiają się mutacje, na które nie jesteśmy przygotowani. Tak jak w przypadku Delta i Omicron. I tego typu rzeczy. Kto wie? Tak czy inaczej, będzie to krowa z kasą. COVID będzie dla nas przez jakiś czas gotówkową krową. Jak najbardziej.

Dziennikarz Veritas: Cóż, myślę, że całe badania nad wirusami i ich mutacjami to ostateczna kasa.

Walker: Tak, to jest doskonałe.

Walker wyjaśnił dalej, jak Big Pharma i urzędnicy państwowi, tacy jak ci w Food & Drug Administration (FDA), mają wspólne interesy i jak to nie jest w interesie Amerykanów:

Walker:[Big Pharma] to drzwi obrotowe dla wszystkich urzędników państwowych.

Dziennikarz Veritas: Wow.

Walker: W każdej branży, chociaż. Tak więc w przemyśle farmaceutycznym wszyscy ludzie, którzy recenzują nasze leki - ostatecznie większość z nich będzie pracować dla firm farmaceutycznych. A w wojsku urzędnicy rządu obrony w końcu pracują dla firm obronnych.

...

Dziennikarz Veritas: Co sądzisz o tych "drzwiach obrotowych"?

Walker: Szczerze mówiąc, jest to dobre dla branży. To jest złe dla wszystkich innych w Ameryce.

Dziennikarski Veritas: Dlaczego dla wszystkich innych jest źle?

Walker: Bo gdy regulatorzy, którzy recenzują nasze leki, wiedzą, że gdy przestaną regulować, będą pracować dla firmy, nie będą tak surowi dla firmy, która daje im pracę.

https://wykop.pl/link/6999291/senator-usa-publikuje-list-w-sprawie-afery-pfizera-tlumaczenie-w-komentarzu/komentarz/114621293/dyrektor-pfizera-ktory-ujawnil-ze-mutuja-celowo-wirusa-covid19-to-jordon-walker-i-teraz-wyniki-na-zapytanie-jordon-walker-pfizer-linkedin-w-wyszukiwar

Dyrektor Pfizera który ujawnił że mutują celowo wirusa COVID19 to Jordon Walker

I teraz wyniki na zapytanie "Jordon Walker pfizer linkedin" w wyszukiwarkach Google i DuckGO

https://duckduckgo.com/?q=Jordon+Walker+pfizer+linkedin&t=h_&ia=web

https://www.google.pl/search?q=Jordon+Walker+pfizer+linkerin&ei=8-vUY4OJNZGHrwTrhbKQBQ&ved=0ahUKEwjDzufq-un8AhWRw4sKHeuCDFIQ4dUDCA8&uact=5&oq=Jordon+Walker+pfizer+linkerin&gs_lcp=Cgxnd3Mtd2l6LXNlcnAQAzoICAAQFhAeEAo6BQghEKABSgQIQRgBSgQIRhgAUIEGWIUUYPcVaAFwAHgAgAFuiAGsBZIBAzguMZgBAKABAcABAQ&sclient=gws-wiz-serp

Widzicie jak w Google błyskawicznie wykasowano klienta?

A teraz porównanie dla wyszukiwanie szefa konkurencyjnej firmy od szczepionek czyli CEO Moderna

https://duckduckgo.com/?q=st%C3%A9phane+bancel+linkedin+moderna&t=h_&ia=web

https://www.google.com/search?q=st%C3%A9phane+bancel+linkedin+moderna&ei=eu3UY9WwIIGcrgTi16bICQ&ved=0ahUKEwjV1Yul_On8AhUBjosKHeKrCZkQ4dUDCBA&uact=5&oq=st%C3%A9phane+bancel+linkedin+moderna&gs_lcp=Cgxnd3Mtd2l6LXNlcnAQAzIGCAAQFhAeOgcILhCwAxBDOgcIABAeELADSgQIQRgBSgQIRhgAUMAFWN0QYOcVaAFwAHgAgAFOiAHJBJIBATiYAQCgAQHIAQPAAQE&sclient=gws-wiz-serp

Tutaj Google pięknie wyszukuje tak samo jak DuckGO.
Koncerny błyskawicznie zareagowały żeby wyciszyć sprawę. Traktują ludzi jak bezrozumne bydło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *