W Izraelu padają już daty ataku (prowokacji)

W piątek, 12 kwietnia, dziennik “The Wall Street Journal” podał, że Izrael przygotowuje się do bezpośredniego ataku Iranu. Z informacji źródła “WSJ” wynika, że choć w Teheranie omawiane są plany zapowiadanego ataku na Izrael, to nie została jeszcze podjęta ostateczna decyzja. Ostrzega jednak, kiedy atak może nastąpić. Padła konkretna data!

W piątek, 12 kwietnia, dziennik “The Wall Street Journal” opublikował informacje o tym, że Izrael przygotowuje się do ataku odwetowego. Powołuje się na “osobę zaznajomioną ze sprawą” i podaje, że atak może nastąpić w ciągu 24 do 48 godzin. Przekazuje jednocześnie, że “choć w Teheranie omawiane są plany zapowiadanego ataku na Izrael, to nie została jeszcze podjęta ostateczna decyzja“.

https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/izrael-szykuje-sie-na-atak-iranu-wiadomo-kiedy-to-nastapi-aa-YHxE-oSkm-6PX6.html

Iran nie podjął jeszcze decyzji czy odpowiedzieć na bombardowania swoich ambasad, ale tę decyzję podjął już za Iran sam Izrael ze swoim sojusznikiem zza oceanu:

Proponuję mieć w pamięci podręcznej kalendarz świąt żydowskich, który może ułatwić rozwikłanie zagadki kiedy ten atak/psyop/prowokacja żydowska ma nastąpić:

https://timesles.com/pl/calendar/religion/jewish/years/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *