Skisły ogórek mówi że nie kłamał tylko odczytywał przygotowany wcześniej tekst

Była publicystka Telewizji Polskiej i Polskiego Radia Magdalena Ogórek przeprosiła europosła Platformy Obywatelskiej Andrzeja Halickiego za słowa o nim wypowiedziane w TVP Info jesienią 2019 roku. – Przed emisją przedmiotowego programu nie znałam jego scenariusza, bowiem został on przygotowany m.in. przez Telewizyjną Agencję Informacyjną, a ja jedynie odczytywałam wcześniej przygotowany tekst – zaznaczyła Ogórek.

W komunikacie zamieszczonym na platformie X Magdalena Ogórek przeprosiła Andrzeja Halickiego za słowa o nim wypowiedziane 5 października 2019 roku w programie „Studio Polska”.

– Rozpowszechniłam nieprawdziwe i zniesławiające Andrzeja Halickiego treści: „Zobaczmy jak skandalicznie zachował się Andrzej Halicki podczas przesłuchania Janusza Wojciechowskiego”, co sugerować miało, że Andrzej Halicki w trakcie przesłuchania w Parlamencie Europejskim polskiego kandydata na stanowisko Unijnego Komisarza ds. Rolnictwa zadał mu pytanie, atakując go, czego w rzeczywistości nie zrobił, bo w ogóle w nim nie uczestniczył, co mogło poniżyć Andrzeja Halickiego w opinii publicznej oraz narazić na utratę zaufania niezbędnego dla posła Parlamentu Europejskiego oraz do prowadzenia działalności publicznej – przyznała Magdalena Ogórek.

Przedstawiła też okoliczności swojej wypowiedzi. – Jednocześnie oświadczam, że przed emisją przedmiotowego programu nie znałam jego scenariusza, bowiem został on przygotowany m.in. przez Telewizyjną Agencję Informacyjną, a ja jedynie odczytywałam wcześniej przygotowany tekst – dodała.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/magdalena-ogorek-tvp-info-przeprasza-polityka-po

Wcześniej oświadczenie w podobnym tonie złożyła inna aktorka ze spalonego teatru, Karolina Pajączkowska:

https://joemonster.org/mg/show/323478

Bill Clinton palił trawę, ale się nie zaciągał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *