Alert antyterrorystyczny w Czechach

Radzę mieć oczy otwarte dookoła głowy, bo jeśli dziś nie pójdziecie zagłosować na nowe twarze lub zagłosujecie na etatowe purchawki do Parlamentu Europejskiego to czekaja Was zamachy. Zacznie się prawdopodobnie od tego nad Sekwaną

W nocy z soboty na niedzielę czeska policja podjęła decyzję o natychmiastowym zaostrzeniu środków bezpieczeństwa. Wprowadzony alert dotyczy przede wszystkim miejsc publicznych, takich jak centra handlowe, środki transportu, w tym dworce kolejowe. Powodem dla tych działań jest podejrzenie o potencjalne zagrożenie atakiem terrorystycznym.

Vit Rakuszan, Minister Spraw Wewnętrznych Czech, nie udzielił jednak szczegółowych informacji na temat natury tego zagrożenia. Jedynie poinformował, że podejrzany został zatrzymany za granicą.

Informacje uzyskane od portalu iDNES.cz sugerują, że zagrożenie mogło być lub jest związane z potencjalnym atakiem na infrastrukturę kraju. Wszyscy funkcjonariusze policji przeszli w tryb alertu terrorystycznego na okres 24 godzin służby.

Otrzymali oni polecenie zwracania szczególnej uwagi na wszelkie osoby, które mogą budzić podejrzenia, zwłaszcza w pobliżu dworców autobusowych i kolejowych.

https://wiadomosci.wp.pl/alert-w-czechach-skutek-natychmiastowy-7036471959399200a

To jest wojna z ludźmi i jeśli jesteście ludźmi to jesteście jej częścią:

Biologiczne, psychiczne i moralne niszczenie tej wiecznie zagrażającej większości jest więc „biologiczną” koniecznością. Temu służy przede wszystkim utrzymanie skrajnej biedy. Temu służą liczne środki z obozami koncentracyjnymi na czele. Służy temu także wojna z dobrze uzbrojonym nieprzyjacielem, przeciwko któremu można rzucić te siły ludzkie, które zagrażają trwaniu patokracji.
Każda więc wojna, prowadzona przez państwo patokratyczne, jest wojną na dwóch frontach — zewnętrznym i wewnętrznym. Dla wodzów i panującej elity ten front wewnętrzny jest ważniejszy i on przesądza decyzje. Zginie wielu ludzi, wyczerpią się siły i zdrowie tamtych innych. Królowie cierpieli moralnie z powodu śmierci swoich rycerzy, ale nie oni — „U nas ludiej mnogo!”. Potem nakaże się poetom opiewać ich bohaterstwa, aby na tych motywach wychować następne pokolenie we wierności dla patokracji. Hitler rozpoczynając wojnę uratował istnienie sowieckiej patokracji na co najmniej 40 lat.

”Ponerologia polityczna – Andrzej Łobaczewski

Przetrzebienie ludzi, w tym obywateli RP na wojnie na Ukrainie i zamachy terrorystyczne, które spowodują wprowadzenie, przygotowanego już prawa, które zakaże zgromadzeń antywojennych są częścią tego psychopatycznego planu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *